pobrane (1).jpg

25 styczeń  2021

„Lifebox24 to system telekomunikacyjny, oferujący więźniom namiastkę wolności i swobody kojarzonej z życiem poza zakładem. Dzięki niemu osadzony czy osadzona może sam zdecydować, jak często i jak szybko pragnie kontaktować się z bliskimi lub tymi, z którymi kontakt w określonej (np. formalnej) sprawie jest konieczny. Takie usprawnienie kontaktu może prezentować niezwykłą wartość dla więźnia oraz jego rodziny, którzy od teraz mogą stanowić dla siebie wzajemne wsparcie, lecz także dla odciążonych z nadmiaru obowiązków funkcjonariuszy. 

Choć z firmą HurtSystem - właścicielem systemu Lifebox24 współpracujemy od około pół roku, jesteśmy pewni, że system tworzą profesjonaliści, którzy z niezwykłą otwartością, a zarazem wydajnością przystępują do realizacji powierzonych im zadań. Aktywnie współtworzą oni przedstawioną przed nimi wizję: są w stanie zasugerować takie modyfikacje, które spełniają zamierzone cele badania w sposób pełny, a przede wszystkim pewny. Twierdzimy, że powierzenie technicznej realizacji naszego projektu naukowego zespołowi Lifebox było dobrym pomysłem i wierzymy, że może być takim dla Państwa."

– Sekcja Psychologii Sądowej Koła Naukowego Studentów Psychologii UJ

logo punkty styku 2.png

10 luty 2021

"Lifebox24 pomaga nam w dotarciu do nowych klientów. Jest świetnym kanałem dystrybucji informacji. Dzięki panelowi klienta w prosty sposób można udostępnić plik dźwiękowy, a także nagrać i przekazać wiadomość głosową wszystkim naszym klientom. System jest bardzo elastyczny co wielokrotnie udowodnili profesjonaliści z Lifebox24 dostosowując go do naszych potrzeb. Zdecydowanie polecamy".  

- Magazyn Punkty styku

20 luty 2021

afka.png

"Lifebox24 to świetny kanał kontaktu z klientami. W prosty sposób możemy przekazać wiadomości o nowościach i promocjach. Poza tym lifebox zintegrowany z naszym systemem sklepowym samodzielnie generuje wiadomości głosowe informujące o statusach zamówień i wysyła je do naszych klientów. Lifebox to także narzędzie do licytacji cen produktów i przesyłania odpłatnych treści. System tworzony jest przez profesjonalistów. Polecamy".

- Sklep AFA SHOP