top of page
Czym jest lifebox

Czym jest lifebox24?

Lifebox24 jest komunikatorem głosowym. Tworzony jest z myślą o instytucjach badawczych, uczelniach, kancelariach prawnych, firmach oraz skazanych i ich rodzinach.

System od wielu miesięcy z dużym powodzeniem używany jest m.in przez osadzonych w zakładach karnych. Ważną zaletą systemu jest to, że umożliwia szybki przepływ informacji między skazanymi, a światem zewnętrznym. Daje możliwość taniego dzwonienia z zakładów karnych oraz pozostawiania wiadomości głosowych skazanym.

Jak działa system?

Lifebox24 to system wirtualnych skrzynek głosowych oraz pokoi konferencyjnych. Każdy użytkownik może logować się do swojego lifeboxa z poziomu dowolnego telefonu (także budki telefonicznej) oraz za pomocą własnego panelu www. Użytkownicy mogą pozostawiać sobie nawzajem wiadomości głosowe lub wykonywać wewnątrzsystemowe połączenia oraz tworzyć konferencje. Podkreślić tu należy fakt, że użytkownikiem systemu może być także osoba skazana, pozbawiona wolności. Dlatego właśnie system znajduje zastosowanie w firmach, kancelariach, instytucjach czy uczelniach jako wsparcie w procesie wymiany informacji oraz w przekazywaniu informacji skazanym. Wynika to wprost z faktu, że nagranie wiadomości jest dużo prostsze i szybsze niż wysłanie listu. Dodatkową zaletą systemu jest to, że poinformuje Cię gdy adresat - także osadzony - odsłucha Twoją wiadomość. W przypadku listu nie masz pewności czy dotrze i kiedy adresat się z nim zapozna. 

Dodatkowo dzięki systemowi możesz przesłać innemu użytkownikowi dowolny plik dźwiękowy, a wiadomości głosowe można nagrywać wprost ze swojego panelu www przy użyciu mikrofonu komputera.

Jak obecnie wykorzystują go użytkownicy?

rozeta.png

Zintegruj swój telefon z lifeboxem i zrób z niego podłączony do chmury dyktafon 

Dzięki takiemu połączeniu nie musisz martwić się o przestrzeń w Twoim dyktafonie ani bezpieczeństwo nagrań. Możesz zapomnieć też o kablach i zgrywaniu wywiadów na komputer. Twój materiał jest zapisany wprost w Twojej skrzynce czyli na serwerze. Jeśli jesteś członkiem większego zespołu uczestnicy grupy mogą natychmiast po zakończeniu nagrań i po zalogowaniu odsłuchać zrobione przez Ciebie nagranie w panelu www.

bottom of page